یاران آبی دلاور

استقلال قهرمان محبوب نصف جهان.....

 

واعظی آشتیانی:قانون و مقررات هرچیزی كه بگویند می‌پذیرم

 

نوشته شده توسط:اشکان

image

واعظی آشتیانی:قانون و مقررات هرچیزی كه بگویند می‌پذیرم

امیررضا واعظی آشتیانی گفت: برای من تفاوتی نمی كند كه مدیرعامل استقلال سه روز دیگر تعیین شود یا شش ماه دیگر. مهم این است كه ...
 
image قانون و مقررات هرچیزی كه بگویند می‌پذیرم

امیررضا واعظی آشتیانی گفت: برای من تفاوتی نمی كند كه مدیرعامل استقلال سه روز دیگر تعیین شود یا شش ماه دیگر. مهم این است كه اعضای هیات مدیره می‌خواهند فردی در این پست قرار گیرد كه سیاست‌های موجود، ‌رویه و ساختاری كه در باشگاه برقرار است را ادامه دهد.

قائم مقام سازمان تربیت بدنی و مدیرعامل باشگاه استقلال كه در حاشیه‌ی بازدید از سالن‌های تیراندازی و نشست با سید مهدی هاشمی سرپرست فدراسیون تیراندازی و مسوولان این فدراسیون گفت وگو می‌كرد، در خصوص اظهارات خسرو دانشجو رییس هیات مدیره استقلال مبنی بر اینكه تا سه روز آینده مدیرعامل جدید استقلال معرفی خواهد شد اظهار كرد: نگرانی اعضای هیات مدیره از این است كه شخصی در سمت مدیرعامل قرار بگیرد كه سیاست‌های موجود و رویه و ساختاری كه در باشگاه استقلال وجود دارد را ادامه دهد. من به شخصه هیچ اصراری به اینكه این اتفاق در چه زمانی بیافتد ندارم، مهم این است كه مدیرعامل جدید انتظارات هیات مدیره و هواداران را برآورده كند. هیات مدیره باید گزینه های مختلف را بررسی كند، بنابراین نمی‌توان زمان خاصی را برای تعیین مدیرعامل جدید مشخص كرد. اگر دانشجو هم گفته سه روز دیگر مدیرعامل جدید معرفی می‌شود برای این است كه قرار بود سه روز دیگر جلسه هیات مدیره برگزار شود و در آن جلسه در خصوص مدیر عامل جدید بحث شود نه اینكه انتخابی صورت گیرد.

وی ادامه داد: جلسه روز دوشنبه هیات مدیره به دلیل این كه برخی از افراد در ماموریت هستند لغو شد، بنابراین این جلسه به دوشنبه هفته آینده موكول ‌شد. انتخاب مدیرعامل هم با اعضای هیات مدیره است، بنابراین باید تا جلسه‌ی دوشنبه آینده صبر كرد.

مدیر عامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش كه آیا گزینه خاصی برای مدیرعاملی استقلال مورد نظر است تصریح كرد: تا این لحظه من صحبتی از یك گزینه خاص نشنیده‌ام، مگر اینكه این اتفاق در روزهای آینده بیافتد.

قائم مقام سازمان تربیت بدنی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینكه آیا حوزه اختیارات شما با بخش قهرمانی سازمان تداخل دارد، متذكر شد: خیر هیچ تداخلی ایجاد نخواهد شد.

واعظی آشتیانی در خصوص اختیارات خود در سازمان تربیت بدنی اظهار كرد: هر اختیاری كه رییس سازمان تربیت بدنی دارد معادل آن را من نیز دارم، طبیعی است قائم مقام سازمان همانطور كه از نامش پیدا است مشابه رییس سازمان عمل می‌كند، تدبیر سعیدلو نیز همین است، من در این چارچوب و در جهت رشد و توسعه ورزش در همه‌ی زمینه ها همگام با سایر همكاران حركت خواهم كرد.

وی در بخش دیگری از گفت وگوی خود با ایسنا در خصوص اولویت‌های سازمان تربیت بدنی در چهارسال آینده متذكر شد: موضوعات مختلفی مطرح هستند، با توجه به زیرساخت هایی كه دولت نهم احداث كرده است موضوع حائز اهمیت توجه به رشته های پرمدال خواهد بود. هرچند كه در دولت نهم هم به این بخش توجه شده ولی ما هم به جد دنبال این مساله هستیم و می خواهیم با یك برنامه استراتژیك و به طور هدفمند این مساله را دنبال كنیم، این موضوع به ما كمك می كند كه عدالت را برای رشته‌های پرمدال كه می توانند برای ایران افتخار آفرین باشند، برقرار كنیم.

قائم مقام سازمان تربیت بدنی اضافه كرد: سازمان نگاه تك بعدی به برخی رشته ها ندارد، ما تلاش می كنیم از ظرفیت‌های موجود در رشته‌های مختلف به خوبی استفاده كنیم. در بعد قهرمانی هم تلاش می‌كنیم كه رشته های ورزشی را با كمك كارشناسان علمی از حالت گلخانه ای خارج كنیم و به سمتی برویم كه همواره قهرمانان به طور پیوسته ظهور و بروز كنند، این مساله عامل رقابت خوبی در میان قهرمانان رشته های مختلف خواهد بود. در عین حال هم می‌خواهیم به طور پیوسته قهرمان پروری كنیم تا این طور نباشد كه اگرعمر قهرمانی رو به پایان است نگران حضور قهرمان دیگری در آن رشته باشیم. ما در فرصت های بعدی به سایر مسائلی كه حائز اهمیت هستند خواهیم پرداخت.

واعظی آشتیانی در خصوص نقاط ضعفی كه در بحث مدیریت و اجرای برنامه های ورزشی دوره‌ی گذشته وجود داشت، اظهار كرد: ما تلاش می كنیم نقاط ضعف را در همه زمینه‌ها مورد شناسایی قرار دهیم. ما به دنبال عیب جویی نیستیم و سعی می كنیم درجهت موضوعاتی كه عامل توسعه و حركت ورزش به سمت موفقیت به همراه علمی شدن است، گام برداریم. در این زمینه بسترسازی هایی صورت گرفته كه باید آن را به واقعیت تبدیل كنیم و سپس از آنها بهره برداری كنیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص شعارهایی كه هواداران پس از تساوی در داربی سر دادند، با بیان اینكه من با حضور در سه داربی نه "تبانی" را حس كردم و نه چیزی در این خصوص شنیدم، متذكر شد: من حس می‌كنم مطرح شدن این مسائل بیشتر از روی ناراحتی است، واقعیت این است كه دو تیم به خاطر داشتن طرفداران بی شمار سعی می كنند جانب احتیاط را رعایت كنند و همین موضوع باعث می‌شود كه نتیجه دلخواهشان را كسب نكنند، بنابراین اگر گلی رد و بدل می‌شود می تواند براثر یك حادثه یا بی توجهی یك بازیكن باشد.

وی افزود: من تصور می‌كنم مربیان و بازیكنان دو تیم باید در آینده با شجاعت و جسارت بیشتری به میدان مسابقه بروند، شاید در یك مقطع زمانی مربی بخواهد تیمش برای برد، هجومی بازی كند، در این میان بازیكنان هم نقش موثری دارند ولی در فشار روحی طرفداران قرار دارند و تمام تمركزشان روی این مساله معطوف است كه علت ناراحتی هواداران نباشند. هواداران باید استرس خودشان را كاهش دهند چرا كه وقتی انتظار آنها بالا است به طور ناخودآگاه روی بازیكنان فشار خواهد بود.

قائم مقام سازمان تربیت بدنی در پاسخ به این پرسش كه آیا واعظی آشتیانی می خواهد در دو سمت قائم مقامی سازمان و مدیرعاملی باشگاه استقلال به طور همزمان حضور داشته باشد، ‌به خبرنگار ایسنا گفت: من روی این موضوع هیچ اصراری ندارم، قانون و مقررات هرچیزی كه بگویند می‌پذیرم چرا كه قانون برای من محترم است، ما باید بر این باور باشیم كه قوانین و مقررات را در چارچوب كشور محترم بشماریم.

واعظی آشتیانی در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس و انتصاب حبیب كاشانی به عنوان سرپرست باشگاه تصریح كرد: سعیدلو قطعا زوایای مختلف پرسپولیس را بررسی كرده و با درایت فعلا سرپرستی را به كاشانی داد، قرار است در روزهای آینده اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس معرفی شوند، من از اسامی این افراد اطلاعی ندارم و امیدوارم در این خصوص طوری عمل شود كه هواداران راضی باشند.

قائم مقام سازمان تربیت بدنی در خصوص مشكلات پرسپولیس به ایسنا گفت: نخستین موضوع داشتن یك هیات مدیره مقتدر است، اگر پرسپولیس هیات مدیره مقتدری داشته باشد می تواند چالش های بعدی را برطرف كند و در مرحله بعد هم به اعتقاد من افرادی خاص به حواشی پرسپولیس دامن می زنند كه باید با تدبیر هیات مدیره جدید با این مساله به طور منطقی برخورد شود تا در نهایت همه چیز به موفقیت پرسپولیس ختم شود.
استقلال 7 دی به دیدار الوصل می‌رود جمعه بیست و دوم آبان 1388
برهانی: باخت جزیی از فوتبال است جمعه بیست و دوم آبان 1388
عنایتی: برای قضاوت زود است جمعه بیست و دوم آبان 1388
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال/ راه آهن با برتری مقابل استقلال،‌ طلسم 29 ساله را شکست جمعه بیست و دوم آبان 1388
آمار فاجعه بار راه آهن مقابل استقلال جمعه بیست و دوم آبان 1388
قطبی در اردوی استقلال حضور یافت جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو ممنوع الخروج شد جمعه بیست و دوم آبان 1388
مرفاوی: فقط برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم جمعه بیست و دوم آبان 1388
روته‌مولر: استقلال و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند جمعه بیست و دوم آبان 1388
گزارش تمرین استقلال / تمرین ویژه حیدری و غیبت محمدی جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو بازی مقابل راه آهن را از دست داد سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر /حاشیه دیدار استقلال و شاهین بوشهر سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر/ مرفاوی:پس از 4 هفته ناكامی به این 3 امتیاز نیاز داشتیم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری استقلال برابر شاهین بوشهر و صعود به رتبه دوم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
واعظی آشتیانی : مرا حلال كنید سه شنبه دوازدهم آبان 1388
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic