یاران آبی دلاور

استقلال قهرمان محبوب نصف جهان.....

 

مربی استقلال: اشتباهات داوری مانع نتیجه‌گیری ما می‌شود

 

نوشته شده توسط:اشکان

مربی تیم فوتبال استقلال تهران،گفت: اشتباهات داوری در چند بازی اخیر تیم ما وجود داشته و همین موضوع مانع پیروزی استقلال در مقابل حریفان شده است.

سیامك رحیم پور  اظهار داشت: در بازی روز گذشته ما مقابل پاس همدان، داور یك پنالتی به سود استقلال نگرفت و علاوه بر آن بی‌جهت به امیرحسین صادقی كارت زرد نشان داد.به نظرم اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر دلیل اصلی نتیجه نگرفتن استقلال بوده است.

وی ادامه داد: جریان اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر به گونه‌ای است كه برخی از تیم‌ها در برخی از شهرها از این اشتباهات سود برده اند. در مقابل ، این تیم استقلال است كه از بازی مقابل ابومسلم و پرسپولیس از جهات مختلف كه كارت زرد یكی از این موارد به حساب می‌آید متضرر شده است.

مربی استقلال با اشاره به موقعیت‌های زیاد این تیم در بازی روز گذشته برابر پاس همدان،تاكید كرد: همانطور كه همه دیدند اگر برهانی از موقعیت های خود به خوبی استفاده می‌كرد علاوه بر پیروزی استقلال می‌توانست خود را به صدر جدول گلزنان برساند و این عنوان را از علی كریمی پس بگیرد.

رحیم پور همچنین غیبت برخی از بازیكنان استقلال را در نتایج اخیر این تیم موثر دانست و یادآور شد: به غیر از جباری كه مدتهاست به دلیل مصدومیت در تیم ما حضور ندارد، امید روانخواه و سید مهدی سید صالحی نیز به دلیل مصدومیت در بازی‌های اخیر به كار گرفته نشده‌اند و از سوی دیگر محرومیت برخی دیگر از بازیكنان دست كادر فنی را برای انجام تعویض‌های به موقع، بسته است.

وی با انتقاد از وضعیت ورزشگاه قدس همدان خاطرنشان ساخت: هم اكنون حدود یك دهه از عمر لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران می‌گذرد و این در حالی است كه هنوز از لحاظ كیفی به سطح مورد نظر نرسیده ایم.به نظرم بازی تیم‌هایی چون استقلال و پرسپولیس در شهرستانها كه هزاران هوادار مشتاق را از شهرهای دور و نزدیك به ورزشگاه می‌كشاند، باید در استادیوم‌های مناسب تری برگزار شود.

مربی تیم استقلال تهران به درگیری هواداران استقلال و مرفاوی اشاره كرد و به ایرنا گفت: حضور هواداران تیم میزبان پشت نیمكت تیم استقلال یا هر تیم میهمان دیگر از آن جمله اشتباهاتی است كه همچنان در ایران تكرار می‌شود.

در بازی روز گذشته نیز حضور هوادران همدانی پشت نیمكت استقلال باعث فحاشی آنها به كادر فنی شد و زمانی كه مرفاوی برای دعوت آنها به آرامش از روی نیمكت بلند شد، فحاشی‌ها علیه وی شدت گرفت.

رحیم پور افزود: در مجموع از عملكرد بازیكنانمان در بازی روز گذشته راضی هستیم ولی با این حال معتقدم كه شانس همراه ما نبود و نتوانستیم به هدف اصلی خود كه سه امتیاز بازی بود دست یابیم.

وی درپاسخ به سئوالی مبنی بر تداوم ناكامی مهاجمان استقلال بخصوص عنایتی و اكبرپور در گلزنی یادآور شد: همانطور كه پیش از این نیز گفته بودم مهاجمان تیم‌های مطرح استقلال و پرسپولیس با توجه به میزان شناخت بازیكنان تیم حریف از آنها،كار دشواری برای گلزنی دارند.با این حال ما از عملكرد مهاجمانمان راضی هستیم و معتقدیم كه نباید حتما آنها گل زنی كنند. همین كه آنها راه گلزنی سایرین را فراهم می‌كنند برای ما رضایت بخش است.

رحیم پور در پایان درخصوص بازی بعدی استقلال مقابل صبای قم گفت: به هیچ عنوان تیمی همچون صبا را دست كم نمی‌گیریم با این حال برای تقابل با این تیم نیازمند بررسی و آنالیز بیشتری هستیم تا با شناخت كامل به مصاف صبا برویم.

تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر، روز گذشته مقابل پاس با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد و روز جمعه به مصاف تیم صبای قم می‌رود.استقلال 7 دی به دیدار الوصل می‌رود جمعه بیست و دوم آبان 1388
برهانی: باخت جزیی از فوتبال است جمعه بیست و دوم آبان 1388
عنایتی: برای قضاوت زود است جمعه بیست و دوم آبان 1388
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال/ راه آهن با برتری مقابل استقلال،‌ طلسم 29 ساله را شکست جمعه بیست و دوم آبان 1388
آمار فاجعه بار راه آهن مقابل استقلال جمعه بیست و دوم آبان 1388
قطبی در اردوی استقلال حضور یافت جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو ممنوع الخروج شد جمعه بیست و دوم آبان 1388
مرفاوی: فقط برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم جمعه بیست و دوم آبان 1388
روته‌مولر: استقلال و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند جمعه بیست و دوم آبان 1388
گزارش تمرین استقلال / تمرین ویژه حیدری و غیبت محمدی جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو بازی مقابل راه آهن را از دست داد سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر /حاشیه دیدار استقلال و شاهین بوشهر سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر/ مرفاوی:پس از 4 هفته ناكامی به این 3 امتیاز نیاز داشتیم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری استقلال برابر شاهین بوشهر و صعود به رتبه دوم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
واعظی آشتیانی : مرا حلال كنید سه شنبه دوازدهم آبان 1388
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic