یاران آبی دلاور

استقلال قهرمان محبوب نصف جهان.....

 

اگر استقلال دچار حاشیه نشود 95 درصد قهرمان می شود

 

نوشته شده توسط:اشکان

بهتاش فریبا درباره تنش های به وجود آمده بین باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی عنوان كرد: در ایران دچار فرهنگ بدی به هنگام جدایی از همدیگر هستیم. نه فقط در فوتبال بلكه در امور دیگر هم وقتی دو نفر می خواهند قطع همكاری كنند امكان ندارد با ناراحتی همراه نباشد.

وی ادامه داد: تا زمانی كه سرمربی و مدیرعامل با هم كار می كنند، مربی بهترین مربی دنیا است و مدیرعامل هم بهترین است اما تا از هم جدا می شوند هر كدام دیگری را به لمپن بودن محكوم می كنند.

فریبا با اشاره به اینكه وظیفه رسانه ها است تا به بهبود این وضعیت كمك كنند، اضافه كرد: این فرهنگ باید جا بیفتد كه شاید همین مربی و مدیرعامل در تیم دیگری یا در همین تیم دوباره با هم همكار شوند. به نظرم در این تنش واعظ آشتیانی به عنوان بزرگتر باید حرمت و سابقه فوتبالی امیر قلعه نویی را حفظ كند و امیر هم باید به بزرگتر خود احترام بگذارد. البته از بچگی به همه آموخته اند كه احترام را بزرگتر به كوچكتر یاد می دهد.

این پیشكسوت استقلال تصریح كرد: بارها گفته ام در این فصل اگر استقلال دچار حاشیه نشود 95 درصد قهرمان می شود اما اگر دچار حاشیه شود پنجم هم نمی شود. روز اولی كه واعظ به باشگاه استقلال آمد همه خط مشی او را برای كنترل حاشیه ها تایید كردند اما خودش نباید حاشیه به تیم وارد كند.

وی ادامه داد: چه ایرادی دارد كه دو طرف كوتاه بیایند. اگر دو بار هر یك از دو طرف تنش جواب همدیگر را ندهند، همه چیز به خودی خود حل می شود. این بیانیه ها حاصل لج و لجبازی است. می دانم امیر قلعه نویی با وجودی كه با سپاهان قرارداد دارد و می خواهد تیم خود را قهرمان كند، در دل خود استقلال را دوست دارد و نمی خواهد تنشی به این تیم وارد كند. این اختلاف ها همین چیزی است كه رقبا می خواهند. همه دیدند كه تا استقلال مقابل استقلال اهواز در تهران باخت هواداران شروع كردند.

فریبا در مورد بازی فوق و حاشیه های به وجود آمده اظهار داشت: آن روز محمدی یكی از بهترین بازیكنان استقلال بود و موقعیت های بسیار خوبی را گرفت. من از حركت وحید طالب لو به عنوان یك بازیكن ارزنده تعجب كردم كه قبل از پایان بازی نیمكت را ترك كرد. حتی اگر برای ترك نیمكت اجازه هم گرفته باشد كسی كه به او چنین اجازه ای داده بود اشتباه كرده است. فوتبال حرفه ای كه این مسائل را ندارد. برای هر اتفاقی باید سعه صدر داشت.
استقلال 7 دی به دیدار الوصل می‌رود جمعه بیست و دوم آبان 1388
برهانی: باخت جزیی از فوتبال است جمعه بیست و دوم آبان 1388
عنایتی: برای قضاوت زود است جمعه بیست و دوم آبان 1388
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال/ راه آهن با برتری مقابل استقلال،‌ طلسم 29 ساله را شکست جمعه بیست و دوم آبان 1388
آمار فاجعه بار راه آهن مقابل استقلال جمعه بیست و دوم آبان 1388
قطبی در اردوی استقلال حضور یافت جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو ممنوع الخروج شد جمعه بیست و دوم آبان 1388
مرفاوی: فقط برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم جمعه بیست و دوم آبان 1388
روته‌مولر: استقلال و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند جمعه بیست و دوم آبان 1388
گزارش تمرین استقلال / تمرین ویژه حیدری و غیبت محمدی جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو بازی مقابل راه آهن را از دست داد سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر /حاشیه دیدار استقلال و شاهین بوشهر سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر/ مرفاوی:پس از 4 هفته ناكامی به این 3 امتیاز نیاز داشتیم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری استقلال برابر شاهین بوشهر و صعود به رتبه دوم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
واعظی آشتیانی : مرا حلال كنید سه شنبه دوازدهم آبان 1388
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات