یاران آبی دلاور

استقلال قهرمان محبوب نصف جهان.....

 

اگر استقلال دچار حاشیه نشود 95 درصد قهرمان می شود

 

نوشته شده توسط:اشکان

بهتاش فریبا درباره تنش های به وجود آمده بین باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی عنوان كرد: در ایران دچار فرهنگ بدی به هنگام جدایی از همدیگر هستیم. نه فقط در فوتبال بلكه در امور دیگر هم وقتی دو نفر می خواهند قطع همكاری كنند امكان ندارد با ناراحتی همراه نباشد.

وی ادامه داد: تا زمانی كه سرمربی و مدیرعامل با هم كار می كنند، مربی بهترین مربی دنیا است و مدیرعامل هم بهترین است اما تا از هم جدا می شوند هر كدام دیگری را به لمپن بودن محكوم می كنند.

فریبا با اشاره به اینكه وظیفه رسانه ها است تا به بهبود این وضعیت كمك كنند، اضافه كرد: این فرهنگ باید جا بیفتد كه شاید همین مربی و مدیرعامل در تیم دیگری یا در همین تیم دوباره با هم همكار شوند. به نظرم در این تنش واعظ آشتیانی به عنوان بزرگتر باید حرمت و سابقه فوتبالی امیر قلعه نویی را حفظ كند و امیر هم باید به بزرگتر خود احترام بگذارد. البته از بچگی به همه آموخته اند كه احترام را بزرگتر به كوچكتر یاد می دهد.

این پیشكسوت استقلال تصریح كرد: بارها گفته ام در این فصل اگر استقلال دچار حاشیه نشود 95 درصد قهرمان می شود اما اگر دچار حاشیه شود پنجم هم نمی شود. روز اولی كه واعظ به باشگاه استقلال آمد همه خط مشی او را برای كنترل حاشیه ها تایید كردند اما خودش نباید حاشیه به تیم وارد كند.

وی ادامه داد: چه ایرادی دارد كه دو طرف كوتاه بیایند. اگر دو بار هر یك از دو طرف تنش جواب همدیگر را ندهند، همه چیز به خودی خود حل می شود. این بیانیه ها حاصل لج و لجبازی است. می دانم امیر قلعه نویی با وجودی كه با سپاهان قرارداد دارد و می خواهد تیم خود را قهرمان كند، در دل خود استقلال را دوست دارد و نمی خواهد تنشی به این تیم وارد كند. این اختلاف ها همین چیزی است كه رقبا می خواهند. همه دیدند كه تا استقلال مقابل استقلال اهواز در تهران باخت هواداران شروع كردند.

فریبا در مورد بازی فوق و حاشیه های به وجود آمده اظهار داشت: آن روز محمدی یكی از بهترین بازیكنان استقلال بود و موقعیت های بسیار خوبی را گرفت. من از حركت وحید طالب لو به عنوان یك بازیكن ارزنده تعجب كردم كه قبل از پایان بازی نیمكت را ترك كرد. حتی اگر برای ترك نیمكت اجازه هم گرفته باشد كسی كه به او چنین اجازه ای داده بود اشتباه كرده است. فوتبال حرفه ای كه این مسائل را ندارد. برای هر اتفاقی باید سعه صدر داشت.


عضو هیات مدیره استقلال:فقط یك ماه جایگزین واعظ هستم

 

نوشته شده توسط:اشکان

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران،گفت: تنها در مدت یك ماهی كه واعظی آشتیانی، مدیرعامل باشگاه در مكه به سر می‌برد، وظیفه وی به من محول شده است.

محمد سعید نفریه روز سه شنبه اظهار داشت: شب گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال تشكیل شد و مهمترین بحث در این جلسه، غیبت یك ماهه واعظی آشتیانی بود.طبق تصمیم سایر اعضا، قرار شد در این مدت من به جای مدیرعامل به امور باشگاه بپردازم و تاكید می‌كنم كه مدیرعامل نیستم.

وی ادامه داد: بحث دیگری كه در جلسه شب گذشته مطرح شد،تداوم حضور قدرتمند واعظ به طور همزمان در باشگاه استقلال و سازمان تربیت بدنی بود.هر چند كه واعظ قصد داشت از سمت مدیرعاملی باشگاه استعفا دهد اما، هیات مدیره با این تصمیم مخالفت كرد و همانطور كه قبلا هم گفته بودم وی به احتمال زیاد تا پایان واگذاری باشگاه استقلال به بخش خصوصی همچنان مدیرعامل خواهد بود.

عضو هیات مدیره باشگاه درخصوص دلیل مخالفت اعضا با این استعفا یادآور شد:
واعظی آشتیانی مدیری است كه می‌تواند به طور همزمان به امور باشگاه نیز بپردازد.ضمن اینكه مدیرعامل باشگاه استقلال شامل بحث دو شغله‌ها نمی‌شود و تلاش ما این است كه وی در این سمت نیز باقی بماند.

نفریه با تاكید بر اینكه هیات مدیره باشگاه استقلال تغییری نمی‌كند یادآور شد: در صحبت‌هایی كه با علی سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی داشته ایم، وی اظهار داشت كه تمام اعضای هیات مدیره به كار خود ادامه دهند.

وی افزود: سعیدلو تنها در صحبت هایش از ما خواست كه وقت بیشتر و مناسب تری را برای باشگاه اختصاص دهیم تا با تلاش تمامی اعضا، از مدیران و مسئولان گرفته تا بازیكنان، بتوانیم با سنت شكنی در لیگ برتر فوتبال، برای دومین بار پیاپی قهرمان شده و دل مردم را شاد كنیم.

نفریه در پایان در رابطه با درگیری لفظی باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی و راهكار هیات مدیره برای این موضوع به ایرنا،گفت: در جلسه اعضای هیات مدیره تنها به موارد یاد شده پرداختیم و بحثی در این خصوص صورت نگرفت.ضمن اینكه ما به واعظی آشتیانی برای بیانیه‌های باشگاه استقلال تذكر نداده ایم. این مسئله دیگر تمام شده است و بهتر است درباره آن صحبت نشود.


استعفای آشتیانی رد شد/ نفریه جانشین موقت مدیرعامل استقلال

 

نوشته شده توسط:اشکان

image استعفای آشتیانی رد شد/ نفریه جانشین موقت مدیرعامل استقلال

با موافقت هیات مدیره باشگاه استقلال تا زمان بازگشت امیررضا واعظی آشتیانی از حج تمتع، كامران نفریه به عنوان جانشین مدیرعامل باشگاه فعالیت خواهد كرد.
دوشنبه شب و پس از سه هفته تاخیر، هیات مدیره باشگاه استقلال تشكیل جلسه داد. در این جلسه امیررضا واعظی آشتیانی به دلیل حضورش در سازمان تربیت بدنی از سمت‌اش در استقلال استعفا داد كه این استعفا مورد قبول اعضای هیات مدیره قرار نگرفت.

در ادامه مدیرعامل استقلال به دلیل تشرف‌اش به حج تمتع درخواست مرخصی یك ماهه كرد كه مورد موافقت اعضا قرار گرفت اما برای ا ینكه در مدت غیبت آشتیانی كارهای باشگاه طبق روال پیش برود، اعضای هیات مدیره استقلال كامران نفریه را به عنوان جانشین موقت آشتیانی انتخاب كردند.

هافبك فصل گذشته تیم فوتبال استقلال:مرفاوی مربی خوبی است

 

نوشته شده توسط:اشکان

 هافبك فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: اگر از سوی بعضی‌ها حاشیه‌سازی نشود، استقلال توانایی قهرمانی در آسیا را دارد.

یدالله اكبری در مورد دیدار پاس همدان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خوب و فیزیكی را مقابل استقلالی‌ها انجام دادیم. استقلال تیم قدرتمند و بزرگی است و از مهره‌های خوبی سود می‌برد. آنها در همه خطوط بازیكنان بزرگی دارند و بسیار خوب كار می‌كنند.
بازیكن سابق استقلال با اشاره به اینكه هنوز به این تیم تعلق خاطر دارد گفت:‌ در بازی دیروز حس خاصی داشتم، زیرا به این تیم علاقه دارم و خودم را یك استقلالی می‌دانم. مدیون هواداران استقلال هستم و از آنها تشكر می‌كنم.
هافبك پاس همدان با اشاره به اینكه این تیم به مرور به شرایط آرمانی نزدیك می‌شود، افزود: با یك برد از این شرایط خارج می‌شویم تا در ادامه با كادرفنی جدید به مكان‌های بالاتر جدول برسیم.
اكبری در مورد كادرفنی جدید و حضور مدیرروستا در این تیم گفت: در این مدت كارهای خوبی انجام شد و مشكلات روحی و فنی تا قسمتی حل شده است اگر بازی با پیكان را می‌بردیم، مطمئناً استقلال را هم شكست می‌دادیم. مشكلات داوری در بازی با پیكان باعث شد از كسب 3 امتیاز محروم شویم. مدیرروستا با شوكی كه به تیم داد، تأثیر مثبتی ایجاد كرد و بین بازیكنان همدلی بیشتری به وجود آمده است.
وی تأكید كرد: در كادر فنی قبلی مشكلاتی وجود داشت، ‌البته من مشكلی با آنها نداشتم. منصوریان زحمت خودش را كشید، اما وجود یكسری مشكلات مانع نتیجه گیری این مربی جوان شد.
اكبری درباره آینده استقلال و شرایط این تیم با سرمربیگری صمد مرفاوی، تصریح كرد: به نظر من استقلال اگر حاشیه را در درون تیم خود از بین ببرد، توانایی قهرمانی در فصل جاری را دارد. مرفاوی مربی خوبی است و سال گذشته هم در راه قهرمانی استقلال نقش زیادی را ایفا كرد و تأثیرگذار بود، زیرا تمرینات را مرفاوی انجام می‌داد.
هافبك پاس همدان با اشاره به اینكه نمی‌خواهد در مورد قلعه‌نویی صحبت كند، یادآور شد: متأسفانه حاشیه به استقلال ضربه می‌زند. نمی‌دانم این حواشی از كجا نشأت می‌گیرد، اما خود استقلالی‌ها به خوبی سرمنشأ حاشیه‌ها را می‌دانند. سال گذشته هم آقایان سعی می‌كردند درون تیم حاشیه‌سازی كنند.
وی با اعلام اینكه با بودن واعظ، استقلال نباید حاشیه‌ای داشته باشد، افزود: من احساس می‌كنم افرادی در حال ضربه زدن به تیم هستند. این استقلال می‌تواند حتی قهرمان آسیا شود، زیرا تیم یكدستی است. واعظ توانسته این تیم را هم از لحاظ مالی و هم فنی به شرایط خوبی برساند و در مجموع مدیریت موفقی در استقلال داشته است.


مربى تیم استقلال:پاس تیم خوبى بود

 

نوشته شده توسط:اشکان

 بهزاد غلامپور مربى دروازه بانان تیم استقلال با انتقاد از عملكرد داورى به دیدار این تیم با پاس همدان گفت: داوران به استقلال كم لطفى مى كنند. وى خاطرنشان كرد: داورى دیدار با پاس واقعا انتقادآمیز بود و داوران این دیدار در حق استقلال كم لطفى كردند.او ادامه داد: داور در این دیدار ۲ پنالتى صد در صد را براى استقلال نگرفت و حتى یك كارت زرد هم به بازیكن ما نشان داد و این نهایت بى انصافى داور بود.وى افزود: در بازى هاى قبلى نیز داوران خطاهایى را كه روى بازیكنان ما اتفاق مى افتاد را نگرفتند و استقلال به دلیل وجود همین مساله دچار مشكل شد.غلامپور درخصوص دیدار پاس همدان گفت: بازى خوبى را مقابل پاس انجام دادیم و تمام مدت توپ و میدان در اختیار ما بود و بارها موقعیت گلزنى ایجاد كردیم.مربى دروازه بانان استقلال عنوان كرد: پاس تیم خوبى بود و با توجه به تغییرات فنى و مدیریتى كه در این باشگاه اتفاق افتاد عملكرد بهترى را نسبت به بازى هاى گذشته انجام داد.وى با رد شایعات مبنى بر اختلاف بین دروازه بانان استقلال اضافه كرد: طالب لو و محمدى هیچ اختلافى با یكدیگر ندارند و این نكته را به آنان گفته ایم كه هر فردى كه در تمرینات بهتر عمل كند در زمین حضور مى یابد.


غلامپور: امکان ندارد از سیستم چرخشی استفاده کنیم

 

نوشته شده توسط:اشکان

"بهزاد غلامپور" ،مربی دروازه‌بان‌های استقلال، اظهارداشت: بازی خوبی مقابل پاس همدان به نمایش گذاشتیم و اگر از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردیم می‌توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد پاس همدان گفت: پاس از جمله تیم‌های جوان لیگ به شمار می‌رود که مقابل تیم‌های بزرگ با انگیزه بازی می‌کند .آنها از مربی خوبی به نام مدیرروستا سود می‌برند که نشان داد حضورش دراین تیم مؤثر بوده است.

غلامپور در مورد نیمکت‌نشینی محمدی ادامه داد: محمدی از جمله دروازه‌بان‌های خوب لیگ است و نیمکت‌نشینی او در دیدار مقابل پاس به دلیل ضعف فنی نبود.

وی در مورد  اینکه در استقلال از سیستم چرخشی برای دروازه‌بان‌ها استفاده می‌شود، افزود: با این سیستم در استقلال موافق نیستم و هر کس در تمرینات آماده‌تر باشد بازی می‌کند .امیرآبادی از فردا در تمرینات استقلال

 

نوشته شده توسط:اشکان

   امیرآبادی بعد از 12 هفته فیزیوتراپی از فردا دویدن دور زمین را آغاز خواهد کرد و به احتمال فراوان از دیدار مقابل ذوب‌آهن بنا به صلاحدید کادر فنی می‌تواند به میدان برود.

امیرآبادی در لیگ نهم فقط یک بار برای آبی‌پوشان در دیدار مقابل ابومسلم به میدان رفته است.

 هفته ی 13

 

نوشته شده توسط:اشکان

هفته 13 لیگ برتر
1آبان 14:30 جمعه
ذوب‌آهن - پیكان
مقاومت - پاس
استقلال‌اهواز - فولاد
1آبان 16:40 جمعه
صبای‌قم - استقلال
 
30مهر 14:30 پنج‌شنبه
استیل‌آذین - سپاهان
ابومسلم - تراکتور‌سازی
شاهین - راه‌آهن
مس - ملوان
30مهر 16:40 پنج‌شنبه
پرسپولیس - سایپا
 


صمد مرفاوی در كمیته‌ی انضباطی

 

نوشته شده توسط:اشکان

image صمد مرفاوی در كمیته‌ی انضباطی

در صورت اثبات درگیری "صمد مرفاوی" با هواداران پاس همدان سرمربی استقلال تهران به كمیته‌ی انضباطی احضار می‌شود.
 پس از پایان دیدار استقلال برابر پاس همدان اخباری درباره درگیری صمد مرفاوی با تعدادی از هواداران پاس منتشر شد و برخی اخبار حكایت از آن داشت كه این درگیری فیزیكی به دلیل بالا بودن شدت درگیری حتی منجر به پاره شدن لباس طرفین درگیر نیز شده است.

سازمان لیگ و كمیته‌ی انضباطی در انتظار گزارش ناظر بازی استقلال و پاس هستند و در صورت اثبات درگیری و تخلف سرمربی استقلال، صمد مرفاوی به كمیته انضباطی احضار خواهد شد.

موضوع احضار صمد مرفاوی در صورت صحت درگیری‌های همدان از سوی كمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال نیز تایید شد.

مربی استقلال: اشتباهات داوری مانع نتیجه‌گیری ما می‌شود

 

نوشته شده توسط:اشکان

مربی تیم فوتبال استقلال تهران،گفت: اشتباهات داوری در چند بازی اخیر تیم ما وجود داشته و همین موضوع مانع پیروزی استقلال در مقابل حریفان شده است.

سیامك رحیم پور  اظهار داشت: در بازی روز گذشته ما مقابل پاس همدان، داور یك پنالتی به سود استقلال نگرفت و علاوه بر آن بی‌جهت به امیرحسین صادقی كارت زرد نشان داد.به نظرم اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر دلیل اصلی نتیجه نگرفتن استقلال بوده است.

وی ادامه داد: جریان اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر به گونه‌ای است كه برخی از تیم‌ها در برخی از شهرها از این اشتباهات سود برده اند. در مقابل ، این تیم استقلال است كه از بازی مقابل ابومسلم و پرسپولیس از جهات مختلف كه كارت زرد یكی از این موارد به حساب می‌آید متضرر شده است.

مربی استقلال با اشاره به موقعیت‌های زیاد این تیم در بازی روز گذشته برابر پاس همدان،تاكید كرد: همانطور كه همه دیدند اگر برهانی از موقعیت های خود به خوبی استفاده می‌كرد علاوه بر پیروزی استقلال می‌توانست خود را به صدر جدول گلزنان برساند و این عنوان را از علی كریمی پس بگیرد.

رحیم پور همچنین غیبت برخی از بازیكنان استقلال را در نتایج اخیر این تیم موثر دانست و یادآور شد: به غیر از جباری كه مدتهاست به دلیل مصدومیت در تیم ما حضور ندارد، امید روانخواه و سید مهدی سید صالحی نیز به دلیل مصدومیت در بازی‌های اخیر به كار گرفته نشده‌اند و از سوی دیگر محرومیت برخی دیگر از بازیكنان دست كادر فنی را برای انجام تعویض‌های به موقع، بسته است.

وی با انتقاد از وضعیت ورزشگاه قدس همدان خاطرنشان ساخت: هم اكنون حدود یك دهه از عمر لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران می‌گذرد و این در حالی است كه هنوز از لحاظ كیفی به سطح مورد نظر نرسیده ایم.به نظرم بازی تیم‌هایی چون استقلال و پرسپولیس در شهرستانها كه هزاران هوادار مشتاق را از شهرهای دور و نزدیك به ورزشگاه می‌كشاند، باید در استادیوم‌های مناسب تری برگزار شود.

مربی تیم استقلال تهران به درگیری هواداران استقلال و مرفاوی اشاره كرد و به ایرنا گفت: حضور هواداران تیم میزبان پشت نیمكت تیم استقلال یا هر تیم میهمان دیگر از آن جمله اشتباهاتی است كه همچنان در ایران تكرار می‌شود.

در بازی روز گذشته نیز حضور هوادران همدانی پشت نیمكت استقلال باعث فحاشی آنها به كادر فنی شد و زمانی كه مرفاوی برای دعوت آنها به آرامش از روی نیمكت بلند شد، فحاشی‌ها علیه وی شدت گرفت.

رحیم پور افزود: در مجموع از عملكرد بازیكنانمان در بازی روز گذشته راضی هستیم ولی با این حال معتقدم كه شانس همراه ما نبود و نتوانستیم به هدف اصلی خود كه سه امتیاز بازی بود دست یابیم.

وی درپاسخ به سئوالی مبنی بر تداوم ناكامی مهاجمان استقلال بخصوص عنایتی و اكبرپور در گلزنی یادآور شد: همانطور كه پیش از این نیز گفته بودم مهاجمان تیم‌های مطرح استقلال و پرسپولیس با توجه به میزان شناخت بازیكنان تیم حریف از آنها،كار دشواری برای گلزنی دارند.با این حال ما از عملكرد مهاجمانمان راضی هستیم و معتقدیم كه نباید حتما آنها گل زنی كنند. همین كه آنها راه گلزنی سایرین را فراهم می‌كنند برای ما رضایت بخش است.

رحیم پور در پایان درخصوص بازی بعدی استقلال مقابل صبای قم گفت: به هیچ عنوان تیمی همچون صبا را دست كم نمی‌گیریم با این حال برای تقابل با این تیم نیازمند بررسی و آنالیز بیشتری هستیم تا با شناخت كامل به مصاف صبا برویم.

تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر، روز گذشته مقابل پاس با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد و روز جمعه به مصاف تیم صبای قم می‌رود.

بعد از نشست خبری/مرفاوی با یك هوادار پاس درگیر شد

 

نوشته شده توسط:اشکان

 سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از نشست خبری با یكی از هواداران پاس همدان درگیر شد.
 در حالی كه صمد مرفاوی از سالن نشست خبری بیرون می رفت در راه یكی از هواداران پاس به مرفاوی با سر دادن شعاری توهین می كند و سرمربی استقلال نیز برای جبران این شعار پس از درآوردن كت خود، به سمت هوادار مذكور رفته و با وی درگیر می شود.
در این هنگام محمود الماسی مربی تیم های پایه پاس به جانبداری از هوادار پاس كه ظاهرا كم سن و سال بوده با مرفاوی درگیر می شود.
شماری از لیدرهای استقلال كه به همدان آمده بودند پس از مشاهده این صحنه از اتومبیل خود پیاده شده اند و به حمایت از مرفاوی با هواداران پاس درگیر شدند.
درنهایت این اتفاق با دخالت ماموران نیروی انتظامی ختم شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران:هر دو تیم پاس و استقلال بازی خوبی را به نمایش گذاشتند

 

نوشته شده توسط:اشکان

image هر دو تیم پاس و استقلال بازی خوبی را به نمایش گذاشتند

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش فرصت‌های بسیاری را در دیدار با پاس همدان از دست دادند، گفت: باید در این مسابقه پیروز می شدیم اما این اتفاق رخ نداد.

 صمد مرفاوی پس از تساوی تیمش برابر پاس همدان ضمن بیان مطلب فوق افزود: ما با توجه به موقعیت‌های بسیاری که داشتیم، می توانسیم در این دیدار به پیروزی دست یابیم اما بازیکنانم به خوبی قدر فرصت‌های خود را ندانستند. قطعا اگر یکی از این موقعیت‌ها به گل تبدیل می شد ما به راحتی در این دیدار 3 امتیاز را کسب می کردیم.

وی با بیان اینکه هر دو تیم پاس و استقلال بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، در مورد عملکرد تیم پاس همدان تصریح کرد: تغییرات فنی این تیم مانند یک شوک بوده و تاثیری مثبت در این تیم داشته است. پاس حتی در بازی هفته گذشته خود هم می توانست با 10 بازیکن مقابل پیکان پیروز شود که این نشان دهنده رشد فنی این تیم است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در مورد دو دیدار سخت آینده این تیم برابر صبای قم و ذوب آهن اصفهان خاطر نشان کرد: درست است که بازی‌های سختی را پیش رو داریم اما هدف‌مان این است که با موفقیت در این دیدارها، ضمن حفظ صدرجدول، فاصله امتیازی‌مان را با دیگر تیم‌های تعقیب کننده خود افزایش دهیم.

وی در ادامه ضمن انتقاد از گزارشگر دیدار گذشته تیمش برابر استقلال اهواز، ناهماهنگی‌ها را عامل حاضر نشدن خود در گفتگوی زنده پایان بازی عنوان کرد و گفت: متاسفانه در پایان آن دیدار واقعیت‌ها از رسانه ملی مطرح نشد زیرا من منتظر بودم تا برای حضور در این گفتگو صدایم کنند که این اتفاق نیفتاد.

مرفاوی در پایان گفت: بازیکنانم تلاش و زحمت زیادی برای پیروزی در دیدار مقابل پاس متحمل شدند اما آنچه از آنها خواسته بودیم را به طورکامل در زمین مسابقه پیاده نکردند.

دیدار تیم‌‎های فوتبال پاس همدان و استقلال تهران که عصر امروز در ورزشگاه قدس همدان برگزار شد در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در حاشیه دیدار پاس و استقلال

 

نوشته شده توسط:اشکان

صمد مرفاوی به داور چهارم بابت اعتراض‌های مردم مدیرروستا و كنار خط آمدن سرمربی پاس معترض شد.

* اعتراض‌های اصغر مدیر روستا كنار خط نظر همگان را به خود جلب كرده بود. او یا به داور یا به بازیكنان خود معترض است.

* كریم ملاحی مدیرعامل باشگاه پاس قبل از شروع بازی به رختكن تیم خود رفت و از بازیكنان خواست به بازی زیبا و جوانمردانه توجه كند.

* شماری از هواداران از روی پشت بام ساختمان داخل ورزشگاه بازی را تماشا كردند كه ماموران نیروی انتظامی آنها را به بیرون ورزشگاه هدایت كردند.


پاس و استقلال در همدان به تساوی رضایت دادند/استقلال صدرنشین شد

 

نوشته شده توسط:اشکان

 دیدار تیم‌های پاس همدان و استقلال با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.
 دیدار تیم های پاس همدان و استقلال از ساعت 14:45 در ورزشگاه قدس همدان در حضور بیش از 7 هزار هوادار آغاز شد.
بازیكنان استقلال در شروع بازی فشار مضاعفی برای باز كردن دروازه پاس آوردند اما موقعیت های این تیم از دست رفت. در ادامه بازی بازیكنان پاس از تك موقعیت های خود نتوانستند استفاده كنند.
نیمه دوم تلاش دو تیم فایده ای نداشت تا بازی با تساوی صفر بر صفر به پایان برسد.
استقلال با این تساوی 23 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.
قضاوت این مسابقه بر عهده البرز حاجی پور بود. وی به صابر میرقربانی، امید خورج و ساشا از پاس همدان و كیانوش رحمتی و امیر حسین صادقی از استقلال كارت زرد نشان داد.

اسامی بازیكنان پاس همدان:
سوشا مكانی، ساشا، امید خورج، وریا غفوری، پوریا سیف پناهی، مجید غلام نژاد، مهرداد كریمیان(90 علی حیدری)، یدا... اكبری، مرتضی عزیزمحمدی، صابر میرقربانی(80- مقداد قباخلو) و هادی اصغری( 85- هادی رمضانی)
سرمربی: علی اصغر مدیرروستا

اسامی بازیكنان استقلال:
وحید طالب لو، پژمان منتظری، هادی شكوری(90 بیژن كوشكی)، امیر حسین صادقی، هاشم بیك زاده، كیانوش رحمتی، حسین كاظمی، فابیو جانواریو(73- سیاوش اكبرپور)، خسرو حیدری، رضا عنایتی(67- فرهاد مجیدی) و آرش برهانی.
سرمربی: صمد مرفاوی

قطبی نظاره‌گر تمرین دیروز آبی‌پوشان

 

نوشته شده توسط:اشکان

 آبی‌پوشان دیروز از ساعت 11 در زمین شماره 2 كمپ تیم‌های ملی، برای برگزاری دیدار مقابل پاس همدان، به تمرین پرداختند.

صمد مرفاوی ابتدای تمرین 5 دقیقه برای بازیكنان به صحبت پرداخته و از اهمیت بازی مقابل پاس همدان سخن گفت.

بازیكنان  ابتدا 5 دقیقه به دویدن نرم سپس پشت دروازه در 4 گروه به كارهای استقامتی و قدرتی پرداخته و مدت 30 دقیقه نیز در 4 گروه به آقاوسط سپس 20 نیز به كارهای شوت و تركیبی و 10 دقیقه نیز به سانتر از جناحین پرداختند.

غایبان تمرین دیروزاستقلال مهدی سیدصالحی، مهدی امیرآبادی و امید روانخواه بودند.

سیاوش اكبرپور با 15 دقیقه تأخیر در تمرین حضور یافت.

افشین قطبی ، سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان ، كه به تازگی از سفر دوبی بازگشته ضمن حضور در زمین استقلال به تعریف و تمجید از این تیم پرداخته و سپس نظاره‌گر تمرین استقلال بود.

افشین قطبی جلسه‌ای را نیز با صمد مرفاوی سرمربی آبی‌پوشان داشت.

تمرین تیم فوتبال استقلال ساعت 12 و 20 دقیقه به پایان رسید و بازیكنان با حضور در هتل المپیك و صرف ناهار با اتوبوس به سمت همدان حركت كردند.

تیم فوتبال استقلال در ادامه رقابت‌های لیگ برترامروزبه مصاف پاس همدان خواهد رفت.  • تعداد کل صفحات:2 
  • 1  
  • 2  


استقلال 7 دی به دیدار الوصل می‌رود جمعه بیست و دوم آبان 1388
برهانی: باخت جزیی از فوتبال است جمعه بیست و دوم آبان 1388
عنایتی: برای قضاوت زود است جمعه بیست و دوم آبان 1388
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال/ راه آهن با برتری مقابل استقلال،‌ طلسم 29 ساله را شکست جمعه بیست و دوم آبان 1388
آمار فاجعه بار راه آهن مقابل استقلال جمعه بیست و دوم آبان 1388
قطبی در اردوی استقلال حضور یافت جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو ممنوع الخروج شد جمعه بیست و دوم آبان 1388
مرفاوی: فقط برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم جمعه بیست و دوم آبان 1388
روته‌مولر: استقلال و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند جمعه بیست و دوم آبان 1388
گزارش تمرین استقلال / تمرین ویژه حیدری و غیبت محمدی جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو بازی مقابل راه آهن را از دست داد سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر /حاشیه دیدار استقلال و شاهین بوشهر سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر/ مرفاوی:پس از 4 هفته ناكامی به این 3 امتیاز نیاز داشتیم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری استقلال برابر شاهین بوشهر و صعود به رتبه دوم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
واعظی آشتیانی : مرا حلال كنید سه شنبه دوازدهم آبان 1388
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات