یاران آبی دلاور

استقلال قهرمان محبوب نصف جهان.....

 

آبی‌پوشان زیر باران تمرین كردند / بازگشت اكبرپور و روانخواه به تمرینات استقلال

 

نوشته شده توسط:اشکان

image بازگشت اكبرپور و روانخواه به تمرینات استقلال

 تمرین تیم فوتبال استقلال عصر دیروز در ورزشگاه دستگردی برگزار شد.
 تمرین استقلال یك روز پس از شكست مقابل ذوب آهن عصر دیروز در ورزشگاه دستگردی و در حالی كه باران چمن ورزشگاه را خیس كرده بوده برگزار شد.
در ابتدای تمرین صمد مرفاوی چند دقیقه ای برای بازیكنان این تیم به صحبت پرداخت.

* وحید طالب لو، خسرو حیدری، امیر حسین صادقی، هاشم بیك زاده و بیژن كوشكی از غایبان تمرین بودند.

* بازیكنان اصلی كه در دیدار مقابل ذوب آهن به میدان رفته بودند بعد از 20 دقیقه دویدن زیر نظر صمد مرفاوی راهی استخر و سونا شدند.

* حنیف عمران زاده 30 دقیقه قبل از آغاز تمرین استقلال در ورزشگاه دستگردی به تمرین اختصاصی پرداخت.

* به دلیل بارش باران و شكست استقلال تنها 10 نفر از هواداران این تیم از تمرین دیروز دیدن كردند.

* محمد محمدی به صورت اختصاصی به دویدن دور زمین پرداخت.

* آرش برهانی مهاجم این تیم با 20 دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید.

* فرزاد مجیدی بازیكن سابق تیم استقلال در تمرین حضور داشت.

* آقا وسط، كارهای كششی و فوتبال در نیمی از زمین از آیتم های تمرین دیروز بود.

* نكته جالب تمرین دیروز بازگشت سیاوش اكبرپور مهاجم معترض این تیم بود كه پس از عذرخواهی در تمرین دیروز حاضر شد. ضمن اینكه امید رضا روانخواه بازیكن مصدوم استقلال بعد از چند روز غیبت از دیروز پا به پای سایر بازیكنان استقلال تمرین كرد.

* به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال وحید طالب لو و امیر حسین صادقی با كسب اجازه از مربیان در تمرین دیروزغایب بودند. خسرو حیدری و هاشم بیك زاده به دلیل حضور در فیزیوتراپی در تمرین دیروز حضور نداشتند؛ ضمن اینكه بیژن كوشكی تا یك ماه دیگر قادر به بازی برای استقلال نخواهد بود.

* به گفته غلامحسین مظلومی تمرین استقلال امروز تعطیل است.

در دیدار آشتیانی با افتخاری: طرح احداث ورزشگاه اختصاصی استقلال بررسی شد

 

نوشته شده توسط:اشکان

image طرح احداث ورزشگاه اختصاصی استقلال

 در دیدار مدیرعامل باشگاه استقلال با مدیرکل تربیت بدنی استان تهران، طرح احداث مجموعه ورزشی اختصاصی استقلال در منطقه 5 تهران مورد بررسی قرار گرفت.
 در این نشست که عصر دیروز در محل سازمان تربیت بدنی برگزار شد، واعظ آشتیانی ،مدیرعامل باشگاه استقلال و سیدرضا افتخاری ،مدیرکل تربیت بدنی استان تهران پیرامون آخرین وضعیت مالکیت زمین اختصاصی باشگاه استقلال برای احداث ورزشگاه و مجموعه ورزشی بحث و تبادل نظر شد.
 در این نشست مدیرکل تربیت بدنی استان تهران ضمن تاکید بر برخورداری دو باشگاه پرطرفدار و پرافتخار استقلال و پرسپولیس از ورزشگاه اختصاصی، آمادگی اداره کل تربیت بدنی تهران را برای هرگونه همکاری جهت احداث این مجموعه با همکاری سازمان تربیت بدنی را اعلام کرد.
 افتخاری در این جلسه تاکید کرد: استقلال و پرسپولیس آبروی فوتبال باشگاهی ایران هستند و شایسته نیست این دو باشگاه پرهوادار و افتخارآفرین در سطح آسیا فاقد امکانات اولیه برای باشگاه داری باشند از همین رو سازمان تربیت بدنی باید ازقابلیتهای موجود برای توانمندسازی این باشگاه‌ها استفاده کند.
 همچنین واعظ آشتیانی مدیرعامل استقلال با اشاره به برخی موانع موجود بر سر راه تملیک زمین این ورزشگاه، ابراز امیدواری کرد با همکاری سازمان تربیت بدنی، جذب اسپانسرها، سرمایه گذاری بخش خصوصی و تامین اعتبارات لازم بزودی کار احداث این مجموعه در غرب تهران آغاز شود.
 پروژه احداث ورزشگاه اختصاصی استقلال در زمینی به مساحت 34 هزار متر مربع در انتهای بلوار فردوس در غرب تهران قرار دارد.


اكبرپور از امروز در تمرین استقلال شركت می‌كند

 

نوشته شده توسط:اشکان

image اكبرپور از امروز در تمرین استقلال شركت می‌كند

  مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از عذرخواهی از باشگاه از امروز در تمرینات این تیم شركت می‌كند.
  باشگاه استقلال اعلام كرد سیاوش اكبرپور كه با نظر باشگاه در سفر اصفهان تیم را همراهی نكرد عصر امروز در محل تمرینات استقلال حاضر خواهد شد.
در صحبت‌‌هایی كه این بازیكن با مسئولان باشگاه  داشته است، قصد دارد ضمن گفت و گو با مدیر تیم و سرمربی‌ استقلال برای حضور مجدد در تمرینات آبی پوشان از آنان اجازه بگیرد.
 جلسه كمیته انضباطی برای رسیدگی به تخلفات مهاجم استقلال در آینده نزدیك برگزار می‌شود.

مرفاوی: پنالتی گرفتن برای استقلال تحریم شده است

 

نوشته شده توسط:اشکان

image مرفاوی: پنالتی گرفتن برای استقلال تحریم شده است

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در هفته‌های اخیر پنالتی گرفتن برای ما تحریم شده است.

صمد مرفاوی پس از شكست مقابل ذوب‌آهن اصفهان عنوان كرد: بازی خوبی بود و یك اشتباه بزرگ باعث شد ذوب‌آهن به گل دست پیدا كند. پس از اینكه ذوبی‌ها به گل رسیدند تلاش كردند از تك گل خود دقاع كنند و رو به ضد حمله آوردند. وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی تحت كنترل ما بود و می‌توانستیم به گل دست پیدا كنیم، اما ذوب‌آهن با تجمع خط دفاعی خود باعث شد نتوانیم به گل برسیم. سرمربی استقلال در خصوص داوری لیگ برتر عنوان كرد: داوری دو بعد دارد، یك اشتباه و دیگری لجاجت؛ در هفته‌های اخیر پنالتی گرفتن برای ما تحریم شده است. داوران پنالتی گرفتن برای استقلال را حرام می‌دانند. مرفاوی در رابطه با غیبت بازیكنان اصلی تیمش برابر ذوب‌آهن خاطرنشان كرد: كاروان استقلال با 16 بازیكن به اصفهان آمد كه 2 بازیكن زیر 23 سال بودند. صادقی و طالب‌لو بیمار بودند، بیك‌زاده، امیرآبادی و روانخواه مصدوم بودند و سیاوش اكبرپور هم كه در این هفته با تیم تمرین نكرده بود. برابر ذوب‌آهن دستم برای تعویض بسته بود و با وجود اینكه هافبك‌های تیم خسته شده بودند نتوانستم تغییری در این پست انجام دهم. وی با بیان اینكه از بازی بازیكنان راضی است، اظهار داشت: شكست جزیی از فوتبال است و مطمئن باشید در هفته‌های آینده با كسب امتیازات لازم باز هم به صدر جدول خواهیم رسید. سرمربی استقلال در خصوص شرایط سیاوش اكبرپور تصریح كرد: وی بازیكن استقلال است، نه پرسپولیس و سپاهان. اكبرپور تا پایان فصل در استقلال می‌ماند و خبر جدایی‌اش از استقلال شینطنت برخی روزنامه‌ها است. تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران برابر تیم ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه یك بر صفر مغلوب شد.

باشگاه استقلال: اكبرپور همچنان از حضور در تمرینات محروم است

 

نوشته شده توسط:اشکان

image باشگاه استقلال: اكبرپور همچنان از حضور در تمرینات محروم است

 به رغم عذرخواهی سیاوش اكبرپور ،مهاجم ناراضی تیم استقلال ،از مدیرعامل، كادر فنی، بازیكنان و هواداران تیم استقلال اوهمچنان از حضور در تمرینات استقلال محروم خواهد بود.
 محمد حیرانی ،مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، ضمن بیان این مطلب گفت: در ارتباط با مسئله اكبرپور قرار است جلسه‌ای هفته‌ آینده در محل باشگاه برگزار شود و با حضور خود سیاوش مسئله او مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال گفت: تا زمان برگزاری جلسه و مشخص شدن وضعیت سیاوش اكبرپور او همچنان از حضور در تمرینات محروم خواهد بود.
 حیرانی در خصوص استخدام شاعر برای ساخت شعارهای فرهنگی برای باشگاه استقلال گفت:‌این مسئله هیچ ارتباطی به باشگاه استقلال پیدانمی‌كند ،بلكه مسئولان كانون هواداران ما قصد دارند، برای اینكه شعارهای فرهنگی مناسبی را داشته باشند از وجود شاعران خوش‌ذوق در این زمینه استفاده كنند.
 مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در پایان از وضعیت مبهم بازیكنانی چون وحید طالب‌لو، امیرحسین صادقی و آرش برهانی كه دچار سرماخوردگی شدید شده‌اند، در بازی  امروز با ذوب‌آهن در اصفهان خبر داد و اعلام كرد: وضعیت این سه بازیكن برای بازی در مقابل ذوب‌آهن ظهر امروز مشخص خواهد شد.


مجیدی به كمیته انضباطی احضار شد

 

نوشته شده توسط:اشکان

image مجیدی به كمیته انضباطی احضار شد

 فرهاد مجیدی به دلیل اتفاقاتی كه در بازی استقلال مقابل صبای قم رخ داد از سوی كمیته انضباطی احضار شد.
 این بازیكن باید 10 آبان ساعت 16 در فدراسیون فوتبال حاضر شود.
 مهاجم استقلال به دلیل اعتراض به تصمیم داور چند ضربه به صورت خودش زد و دقایقی بعد از سوی داور كارت زرد دوم را دریافت كرد و اخراج شد.

اكبرپور به اصفهان نمی رود

 

نوشته شده توسط:اشکان

كاروان تیم فوتبال استقلال فردا در حالی به اصفهان می‌رود كه مهاجم ناراضی این تیم آبی‌پوشان را همراهی نخواهد كرد.

 سیاوش اكبرپور از نیمكت نشینی در استقلال ناراحت و گلایه مند است و در مصاحبه تلویزیونی این موضوع را آشكار كرد.
اكبرپور روز گذشته همراه تیم تمرین نكرده است تا اوج اختلاف او با كادرفنی استقلال بروز پیدا كند.
در همین راستا باشگاه استقلال نیز همراهی این بازیكن با تیم برای سفر به اصفهان و بازی با تیم ذوب آهن را منع كرده است.
محمد حیرانی؛ مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: اكبرپور همراه تیم به اصفهان نخواهد رفت. او برای نشان دادن اعتراض خود راه را اشتباه می رود. هیچ بازیكنی با مصاحبه تلویزیونی نمی تواند به تركیب راه پیدا كند و هر بازیكن بر اساس توانایی ها و تشخصی كادرفنی در تركیب قرار می گیرد.
دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال ساعت 14:30 سه شنبه در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می شود.

رحیم پور:من برای اعتراض به داوری وارد زمین نشدم /

 

نوشته شده توسط:اشکان

مربی تیم فوتبال استقلال تهران،گفت:اگر سیاوش اكبرپور نسبت به وضعیت خودش در تیم معترض بود باید ابتدا با مرفاوی صحبت می‌كرد نه اینكه سخنان خود را از زبان رسانه‌ها مطرح كند.

سیامك رحیم پور اظهار داشت: طرح موضوع جدایی اكبرپور در رسانه‌ها كار درستی نبود و به نظرم اگر این بازیكن چنین مسئله‌ای را ابتدا با باشگاه و مرفاوی در میان می‌گذاشت و راه حل ارائه می داد ضرر نمی‌كرد.

وی با تاكید بر اینكه كادر فنی موافق جدایی هیچ بازیكنی نیست، یادآور شد:
تمام بازیكنان با توجه به اهداف باشگاه و سیاست‌های تیم برای مبارزه در سه جام و با كارهای كارشناسی جذب شده‌اند و اگر موافق جدایی بازیكنی بودیم به هیچ عنوان آنرا جذب نمی‌كردیم.

مربی استقلال در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال ایجاد حاشیه برای تیم استقلال در این شرایط با مصاحبه بازیكنان معترض،تاكید كرد: این مسائل شخصی بازیكنان است كه خودشان عنوان می‌كنند. تمام بازیكنان استقلال بزرگ هستند و نیمكت نشینی آنها تنها به خاطر مسائل و برنامه‌های فنی تیم در هر بازی است.به نظرم اكبرپور باید قبل از مصاحبه برای جدایی از تیم، ابتدا آنرا را با كادر فنی درمیان می‌گذاشت تا دو طرف به نتیجه برسند.

رحیم پور در ادامه صحبت هایش درخصوص بازی مقابل صبا، اظهار داشت: در این دیدار می‌توانستیم به مراتب بهتر باشیم اما، متاسفانه اشتباهات داوری باعث شد تا به آنچه كه می‌خواهیم نرسیم.ما منكر اشتباهات داوری در هر بازی نیستیم و آنرا جزیی از فوتبال می‌دانیم اما نباید این اشتباهات در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد.

وی با اشاره به نحوه قضاوت داور بازی خاطرنشان ساخت: فغانی را از سالهای گذشته می‌شناسم و به سالم بودن وی در كار داوری اطمینان دارم.به نظرم اگر كمك داوران بازی در صحنه‌هایی بیشتر دخالت و فغانی را كمك می‌كردند این مشكلات پیش نمی‌آمد.

مربی تیم استقلال در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر دلیل حضورش در كنار فغانی بعد از پایان نیمه اول،تصریح كرد: من برای اعتراض به داوری وارد زمین نشدم بلكه تصور كردم بازیكنان تیم در شرایطی هستند كه مطالبی را به داور عنوان كنند و این موضوع باعث دردسر شود.به همین خاطر برای خارج كردن بازیكنان از زمین و دور كردن آنها از داور به زمین رفتم.

رحیم پور در رابطه با بازی روز سه شنبه استقلال برابر ذوب آهن در هفته چهاردهم لیگ برتر نیز افزود: ذوب آهن تیم بسیار خوب و منسجمی است كه بازیكنان آن به واسطه حضور چند ساله در كنار هم كاملا هماهنگ هستند.

وی تاكید كرد: ما هم قصد داریم با توجه به میزان شناختمان از تفكرات ابراهیم زاده و تمركز در این مسابقه، راهكار مناسبی را اتخاذ كرده و بتوانیم امتیاز لازم را به دست آوریم.

استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال،سه شنبه پنجم آبان ماه میهمان ذوب آهن اصفهان است .


/گزارش تمرین امروز استقلال/مرفاوی نبود،‌ اكبرپور تمرین نكرد

 

نوشته شده توسط:اشکان

image گزارش تمرین امروز استقلال

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در ورزشگاه دستگردی پیگیری شد.

استقلال یك روز پس از كسب نتایج تساوی مقابل صبای قم عصر امروز در حالی تمریناتش را برگزار كرد، كه صمد مرفاوی سرمربی این تیم با هماهنگی به محل تمرین تیم نیامد.

* روته مولر در ابتدای تمرین حدود 5 دقیقه برای بازیكنان استقلال صحبت كرد.

* بیژن كوشكی با 5 دقیقه به محل تمرین آمد.

* هاشم بیك‌زاده و آرش برهانی با لباس شخصی در محل تمرین این تیم حاضر شده و پس از 20 دقیقه ورزشگاه دستگردی را ترك كردند.

* سیاوش اكبرپور مهاجم معترض تیم استقلال در محل تمرین این تیم حاضر شد اما تنها با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین آبی پوشان شد.

* در ابتدا بازیكنان 5 دقیقه زیر نظر راینر كرافت به دویدن پرداخته و سپس در گروه‌های 3-4 و 5 نفره بازی آقاوسط را انجام دادند.

* بازیكنان اصلی كه در دیدار دیروز بازی كرده بودند بعد از گذشت 20 دقیقه راهی استخر و سونا شدند.

* سایر بازیكنان زیر نظر سیامك رحیم‌پور و روته مولر تمرینات تاكتیكی را انجام دادند..

فغانی: با مجیدی خصومت شخصی ندارم

 

نوشته شده توسط:اشکان

image فغانی: با مجیدی خصومت شخصی ندارم

داور دیدار استقلال و صبای قم گفت: هیچ خصومت شخصی با كاپیتان استقلال ندارم.

علیرضا فغانی  در مورد دیدار استقلال و صبا اظهار داشت: طبق قانون نمی‌توانم در مورد بازی صحبت كنم. من و نماینده فدراسیون هر آنچه كه در ورزشگاه رخ داده بود را در گزارشی به فدراسیون اطلاع دادیم.
این داور در مورد اینكه باشگاه استقلال او را عامل تحریك تماشاگران نامیده بود، گفت: هر شخصی می‌تواند نظرش را بدهد و باشگاه استقلال نیز نظرش را در این زمینه بیان كرده است اما افراد دیگری باید در این مورد تصمیم بگیرند و قضاوت كنند.
فغانی درباره شایعه خصومت شخصی خود با فرهاد مجیدی و اینكه فصل گذشته نیز یك بار او را اخراج كرده است، گفت: هیچ خصومت شخصی با مجیدی ندارم. او به دلیل اعتراضش كارت زرد گرفت و سپس به دلیل خطایی كه انجام داد، كارت زرد دوم را گرفت. بر فرض هم اگر خصومت شخصی هم وجود داشته باشد این مسئله نباید سر تیم پیاده شود.
وی در مورد اینكه مسابقه دو نیمه متفاوت داشت،‌ گفت: با توجه به اتفاقاتی كه در نیمه اول افتاد، در نیمه دوم دو تیم به دنبال ارائه فوتبال بودند و اگر در نیمه دوم هم بازیكنان به داوری اعتراض می‌كردند باز هم به آنها اخطار می‌دادم.

اعتراض باشگاه استقلال به داوری علیرضا فغانی

 

نوشته شده توسط:اشکان

 به دنبال قضاوت بحث‌برانگیز علیرضافغانی. داور وسط دیدار تیم‌های استقلال و صبای‌قم و كمك‌هایش باشگاه استقلال طی نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار بررسی روند داوری این مسابقه شد.
 در نامه باشگاه استقلال به رئیس سازمان لیگ آمده است:
 در جریان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و صبای‌قم از هفته سیزدهم لیگ برتر (1/8/88) اشتباهات متعدد و تأثیرگذار آقای فغانی داور وسط و تیم داوری، به گواه كارشناسان روند فنی و جریان مسابقه را تا حد بسیار زیادی تغییر داد اشتباهاتی كه عملاً در نتیجه بازی نیز تأثیرگذار بود و لازم است كمیته داوران به نحو مقتضی با آن برخورد نماید.
وجه مهم‌تر این اشتباهات داوری ملتهب كردن جو ورزشگاه آزادی و ایجاد زمینه برای بروز ناهنجاری‌های اخلاقی بود. باشگاه استقلال ضمن نكوهش و تقبیح هر گونه بی‌حرمتی در محیط ورزش و به ویژه روی سكوها از آن مقام محترم درخواست می‌نماید با عامل تحریك تماشاگران برخورد لازم و قانونی بنماید.

/اظهارات اعضای تیم استقلال و صبا/عنایتی: داوری به نفع ما نبود

 

نوشته شده توسط:اشکان

image اظهارات اعضای تیم استقلال و صبا

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: داوری دیدار برابر صبا به نفع تیم ما نبود.

رضا عنایتی پس از تساوی یك بر یك مقابل صبای قم اظهار داشت: فكر می‌كنم قضاوت داور به نفع ما نبود. او اشتباهاتی داشت هر چند داور نیز یك انسان است و اشتباه می‌كند.
وی ادامه داد: نتیجه این مسابقه خوب بود زیرا صبا تیم قدرتمندی است.

بختیاری‌زاده: از گرفتن یك امتیاز راضی هستیم
سهراب بختیاری زاده مدافع تیم فوتبال صبای قم پس از سوت پایان مسابقه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌توانستیم استقلال را شكست دهیم. در نیمه دوم خوب ظاهر شدیم هر چند كسب یك امتیاز نیز به سود ما بود و از آن راضی هستیم. استقلال تیم پرمهره‌ای است.

غلامپور: فقط علت اخراج مجیدی را پرسیدم
بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانان استقلال پس از پایان مسابقه درباره علت اخراجش بین دو نیمه گفت: من فقط علت اخراج فرهاد مجیدی را از داور پرسیدم و گفتم كه به چه علتی او را اخراج كردی كه داور هم مرا اخراج كرد.

یوسفی: قصد وقت‌كشی نداشتم
ارشاد یوسفی دروازه‌بان تیم صبای قم گفت: قصد وقت‌كشی نداشتم و هر بار كه مصدوم شدم، دلیلی داشت. یك بار با عنایتی برخورد كردم و بار دیگر با مدافع خودی برخورد داشتم.
وی ادامه داد:‌ نتیجه مسابقه عادلانه بود. نیمه اول آنها بهتر بودند و در نیمه دوم ما بهتر بودیم.

مربی استقلال: داور در اخراجم عجولانه عمل كرد

 

نوشته شده توسط:اشکان

مربی دروازه بان‌های تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: داور بازی در تصمیمش برای اخراج من از روی نیمكت عجولانه عمل كرد.
 بعد از اخراج فرهاد مجیدی در اواخر نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران با صبا قم از سوی داور بازی، كادر فنی تیم استقلال بخصوص بهزاد غلامپور به شدت از این تصمیم ناراحت و به آن معترض بود .مربی دروازه بان‌های تیم استقلال با شنیدن سوت پایان نیمه اول به سمت علیرضا فغانی، داور این بازی دوید و پس از اعتراض به تصمیم داور مبنی بر اخراج مجیدی، خودش از نیمكت اخراج شد.

بهزاد غلامپور در این رابطه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجیدی نباید از زمین بازی اخراج می‌شد.داور كارت زرد اول را به این بازیكن بی‌جهت نشان داد و همین موضوع باعث شد تا مجیدی با دریافت كارت زرد دوم كه آن هم بی مورد بود از زمین بازی اخراج شود.

وی ادامه داد: به همین خاطر بعد از پایان نیمه اول به داور برای این تصمیمش تذكر دادم كه در واكنش به این اعتراض، من هم از زمین بازی اخراج شدم.

غلامپور در پایان با نادرست دانستن اخراجش،گفت: به نظرم داور در اخراج من هم عجولانه عمل كرد.من تنها به وی نكاتی را یادآور شدم و اخراج مجیدی را به وی گوشزد كردم كه متاسفانه این كار باعث اخراج خودم شد.

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر، روز گذشته برابر صبای قم با تساوی یك بر یك متوقف شد.


مرفاوی: نمی‌گویم چرا داوری خوب نبود

 

نوشته شده توسط:اشکان

image مرفاوی: نمی‌گویم چرا داوری خوب نبود

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی برابر صبا به شدت از داور مسابقه انتقاد كرد.

صمدمرفاوی پس از تساوی یك بر یك برابر صبای قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی سنگین و بسیار سختی بود و گل زود هنگام و اخراج فرهاد مجیدی برنامه تیمی استقلال را بر هم زد. می‌توانستیم دراین دیدار برنده باشیم و با همان تیم 10 نفره نیز چند موقعیت گلزنی به دست آوردیم.
وی ادامه داد: از نظر فنی به جز 15 دقیقه اول از تیم راضی هستم. اگر در این دیدار 10 نفره نمی‌شدیم روند بازی تفاوت می‌كرد.
سرمربی استقلال در مورد علت غیبت كاظمی و حضور رینالدو اظهار داشت: حسین كاظمی به دلیل سرماخوردگی امروز غایب بود و رینالدو نیز خیلی خوب برای ما بازی كرد. اگر 10 نفره نمی‌شدیم و نیاز به ارسال های بلند نداشتیم، او را تعویض نمی‌كردم.
مرفاوی در مورد قضاوت علیرضا فغانی گفت: داوری خوب نبود. نمی‌گویم چرا داوری خوب نبود، اما او آرامش تیمی ما را به هم ریخت و اعصاب بازیكنان ما را به هم زد. می‌توانست بهتر سوت بزند. زمانی كه به بازیكن ما بی‌مورد كارت زردنشان می‌دهد و خطای پنالتی را بیرون از محوطه جریمه می‌گیرد، شرایط روانی تیم به هم می‌ریزد با این حال این نظر من است و باید دید كارشناسان و كمیته داوران چه تصمیمی می‌گیرند.
مرفاوی افزود: نمی‌توانم خودم را گول بزنم و برخلاف میلم بگویم داوری خوب بود. من زیر بغل كسی هندوانه نمی‌گذارم و برای برنامه نود هم فیلم نمی‌فرستم. داوری امروز به ضرر تیم ما بود این را آشكارا می‌گویم حتی اگر بخواهم به جایی احضار شوم.
سرمربی استقلال در مورد اینكه فغانی سال گذشته نیز فرهاد مجیدی را در دیدار با راه‌آهن اخراج كرده بود، و آیا مشكلی بین این داور و بازیكن وجود دارد، گفت: نمی‌دانم چه مشكلی وجود دارد. او امروز نباید اخراج می‌شد و كارت زرد اولش هم بی‌مورد بود.
مرفاوی در مورد اینكه به داور بین دو نیمه چه گفته است، اظهار داشت: فقط به او خسته نباشید گفتم و دستیارانم را كنار كشیدم تا به داور اعتراض نكنند.
وی در مورد وضعیت سیاوش اكبرپور گفت: شرایطش بد نیست و ما با توجه به وضعیت تیم از او استفاده می‌كنیم. امروز آرش برهانی برای ما گل زد و فرهاد مجیدی اخراج شد. از عملكرد عنایتی نیز رضایت دارم.
مرفاوی در مورد اینكه استقلال سه هفته پیروزی نداشته و هفته آینده با ذوب‌آهن دیدار دارد، گفت: معلوم نیست كه در اصفهان بازنده باشیم هیچكس نتیجه‌ را از قبل نمی‌داند. امروز 10 نفره مساوی كردیم شاید فردا 11 نفره پیروز شدیم.
سرمربی استقلال در مورد اینكه پس از شكست مقابل استقلال اهواز گفته بود، بازیكنانم مغرور شده‌اند و سه هفته كافی نیست تا آنها این غرور را فراموش كنند،‌ عنوان كرد: آنها دیگر مغرور نیستند. ما هم در همدان می‌توانستیم برنده شویم و هم امروز بازیكنان با تمام وجود برای كسب سه امتیاز تلاش كردند.
وی در مورد اینكه آیا مجیدی نباید به عنوان كاپیتان خوددار و صبور باشد، گفت: قبول دارم او باید صبور باشد اما ما بیرون زمین هستیم و زمانی كه داور بد سوت می‌زند‌ عصبانی می‌شود با این حال به بازیكنانم گفتم در نیمه دوم آرام باشید و به داور اعتراض نكنید زیرا به تیم استقلال و اینكه می‌تواند در نیمه دوم نتیجه بگیرد، اعتقاد داشتم.

/حاشیه دیدار استقلال و صبای قم/ طرفداران استقلال داور را پولكی خطاب كردند

 

نوشته شده توسط:اشکان

طرفداران استقلال در نیمه دوم هم به داور همچنان اعتراض كردند و شعار داور پولكی را خطاب كردند. آنها در نیمه اول علیه داور شعارهای ضد اخلاقی سر دادند.
*بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانی استقلال بین دو نیمه به دلیل اعتراض زیادش به داور اخراج شد.
*فرهاد مجیدی كه در دقیقه آخر نیمه اول اخراج شده بود از روی پله‌های كنار زمین مسابقه را تماشا كرد.
*در نیمه دوم تماشاگران استقلال به سوی داود حقی كه قصد زدن ضربه كرنر را داشت، اشیایی پرتاب كردند.
این دیدار با نتیجه تساوی یك بر یك به پایان رسید.

  • تعداد کل صفحات:2 
  • 1  
  • 2  


استقلال 7 دی به دیدار الوصل می‌رود جمعه بیست و دوم آبان 1388
برهانی: باخت جزیی از فوتبال است جمعه بیست و دوم آبان 1388
عنایتی: برای قضاوت زود است جمعه بیست و دوم آبان 1388
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال/ راه آهن با برتری مقابل استقلال،‌ طلسم 29 ساله را شکست جمعه بیست و دوم آبان 1388
آمار فاجعه بار راه آهن مقابل استقلال جمعه بیست و دوم آبان 1388
قطبی در اردوی استقلال حضور یافت جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو ممنوع الخروج شد جمعه بیست و دوم آبان 1388
مرفاوی: فقط برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم جمعه بیست و دوم آبان 1388
روته‌مولر: استقلال و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند جمعه بیست و دوم آبان 1388
گزارش تمرین استقلال / تمرین ویژه حیدری و غیبت محمدی جمعه بیست و دوم آبان 1388
جان واریو بازی مقابل راه آهن را از دست داد سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر /حاشیه دیدار استقلال و شاهین بوشهر سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر/ مرفاوی:پس از 4 هفته ناكامی به این 3 امتیاز نیاز داشتیم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری استقلال برابر شاهین بوشهر و صعود به رتبه دوم سه شنبه دوازدهم آبان 1388
واعظی آشتیانی : مرا حلال كنید سه شنبه دوازدهم آبان 1388
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات